O nas

 Bar Jędruś

 

Miłośników smacznych dań barowych oraz potraw charakterystycznych dla kuchni polskiej zapraszamy do odwiedzenia naszego baru. Dostarczamy jedzenie na dowóz na terenie Tarnobrzega i okolic. Wyróżnia nas przede wszystkim szybkość przygotowania posiłków oraz ich doskonały smak. Wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu przyrządzane przez naszą szefową kuchni obiady są zawsze świeże i aromatyczne. Na życzenie możemy je modyfikować, eliminując poszczególne składniki.

Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Realizujemy kompleksową obsługę imprez okolicznościowych w ramach cateringu. Dostarczamy pod wskazany adres dania zarówno domowe i typowe dla polskiej kuchni, jak i znane propozycje barowe. Rozbudowane menu pozwala klientom na łatwe dopasowanie poszczególnych elementów jadłospisu do ich indywidualnych preferencji oraz oczekiwań zaproszonych gości. Gwarantujemy terminowe przygotowanie wybranych potraw w określonych ilościach.

Zadbaliśmy o to, by składanie zamówień było proste i komfortowe, dlatego oferowane przez nas domowe jedzenie na dowóz można także nabyć przez Internet. Jednocześnie umożliwiamy złożenie zamówienia przez telefon. Przy obsługach imprez okolicznościowych w ramach cateringu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w barze. Ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców Tarnobrzega, jak i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu dostępnym na stronie internetowej oraz do składania zamówień!